מפגשי הבית-העסק הנבחר

המסלולים שלי להצלחה

 

מה יותר מתאים מקבוצת תמיכה נשית לדיון ולקבלת כלים מקצועיים להתמודדות עם המטלות הרבות המציפות אותך בבית, בעבודה, עם המשפחה ועם הלקוחות?

כבר קרוב לשני עשורים אני מעבירה סדנאות כאלה ברחבי הארץ והפידבקים שקבלתי מאלפי נשים שהשתתפו בסדנאות אומרים לי שזו הדרך הנכונה לשנות תפיסות, לאמץ הרגלים חדשים ולהתחיל להשיג את הארגון והסדר שאת והמשפחה שלך ראויים לו.

מתוך הנושאים של הסדנה:

מודעות לזמן:

הבנת השונות בתפיסת הזמן בין בני אדם והתמודדות עם הסובייקטיביות של התפיסה הזו. כלים להתמודדות עם שינויים, לחצים ועומס. ניצול נכון של סוגי הזמן השונים, של רמות האנרגיה המשתנות לאורך היום ושל אופן התפקוד המצופה מאיתנו בכל שעה.

בצוע משימות בתוך מסגרת הזמן:

הנטייה לדחות ולהשהות ביצוע של מטלות עשויה לנבוע מאופטימיות, מפסימיות וגם ממרדנות. יש דחיינים “אשמים” ויש דחיינים “לא אשמים”. הדחיינות עשויה להתבטא במגוון שטחים בחיים. בסדנה זו כלים להתמודדות עם כל אחד מסוגי הדחיינות וגם עם בני משפחה דחיינים.

ניהול יומן:

תכנון הוא המפתח לניהול הזמן. איך מציבים מטרות הגיוניות בזמן? ואיך מנהלים יומן מסודר במקום פתקים ורשימות אינסופיות? וגם דרכים לקיצור תהליכים בביצוע משימות שגרתיות בבית.

האצלת סמכויות:

אמהות רבות מרגישות שהכל מוטל על כתפיהן ויש מהן שאינן מנסות לקבל עזרה. איך להאציל סמכויות ולקבל עזרה בתשלום וגם מבני המשפחה? הכל בעזרת כלים מעשיים על פי “הפירמידה של האצלת הסמכויות”. כולל כלים לניהול קונפליקטים ולהשגת שיתוף פעולה.

ניהול תקציב:

לפעמים נראה שאין לנו שליטה על התקציב – המחירים נקבעים בשוק הפרוע כמו גם המשכורות והמדד המשפיעים על החזרי המשכנתא. שלא לדבר על הילדים שהצרכים שלהם גדלים מדור לדור [מילד לילד..] איך משיגים שליטה על אמצעי התשלום ומגיעים למודעות בקשר להוצאות ולהכנסות בלי להעסיק מנהלת חשבונות פרטית ומה התפקיד של האם בניהול תקציב המשפחה.

 

סדנאות קרובות מתקיימות במקומות הבאים:

 

פתח תקוה – מתאריך י”ב בחשוון תשעו – ימי ראשון בערב, משעה 21:00 עד 22:30.

לרישום: 02-6271525
לבירור על סדנאות נוספות קרובות לאיזור מגורייך או לארגון קבוצה באיזור מגורייך – פני אלי:


לא מצליחה לצאת מהבית? לחצי כאן לפרטים אודות הסדנה האינטרנטית שלי>>

הספר - קל, טעים ובריא

מטבח בריא בלי תירוצים

הספר - מתוקים ובריאים

לכל מי שרוצה לדעת איך לשלב מתוקים בריאים בתפריט היומי!

השארו מעודכנים

הצטרפי לקהילה שלי וקבלי באופן קבוע מתכונים וכלים שיעזרו לך להפוך את האכילה הבריאה לשגרה שלך בקלות ובהנאה.

תודה על הרשמתך

כל הזכויות שמורות לגלית שלגי 2020