סדרת ספרים

מה התוכן של כל אחד מהספרים?

הספר הראשון

ספר הניהול של “הבית – העסק הנבחר” הספר עוזר לך להיות מנהלת הבית [ולא להיות המשרתת של כולם] בעזרת הכלים הניהוליים של עולם העסקים והיעוץ הארגוני: גישות הניהול של TQM, תפיסות הקונפליקטים ופתרונם עם TOC, ניהול מלאי לפי JIT ותכנון פרוייקטים מקצועי עם לוח גנט. הספר מלא דוגמאות, סיפורים אישיים מצחיקים ושאלונים לרכישת מודעות עצמית בתחום הניהול העצמי שלך.

הספר השני

“ספר הסדר” של “הבית – העסק הנבחר”. הספר מיועד לכל מי שמרגישה שהבלגן עומד בינה ובין הצלחה בכל תחומי החיים – אישיים ומקצועיים. בספר תקראי על חברות שעוברות איתך מסע אל הסדר בבית, בחשבונות ובניהול התקציב המשפחתי.

הספר השלישי

ספר הקניות של “הבית – העסק הנבחר” עוסק בקניות! המשימה שלא נגמרת לעולם בעידן שבו בני אדם מכונים בפי כל “צרכנים”. הספר יעניק לך מודעות, כלים לניהול הקניות היומיומיות והרכישות המורכבות יותר וגם הנאה וצחוק. כשכתבתי את הספר חשבתי על הורות למתגברים ועל הדרך שבה הייתי רוצה להעביר לילדים שלי יחס אחראי לכסף, הנאה מקניות ותחושת תודה והוקרה על מה שיש לנו.

סדרת הספרים של יעל זלץ

 

 האם צריך לקרוא את הספרים לפי הסדר?

לאו דווקא. כל ספר עומד בפני עצמו. לכל ספר מבוא קצר שמסביר את הגישה הייחודית של “הבית – העסק הנבחר” כך שאת יכולה לקרא אותו ולצלול מיד את העניין.

 לא הייתי בסדנה, האם הספרים יעזרו לי?

כן. בהחלט. בכל ספר יש מידע רב ערך שלוקח אותך צעד צעד לקראת שינוי בתחום שבו את מחפשת מידע, טיפים ומודעות.

 הייתי בסדנה, האם הספרים יעזרו לי?

התוכן של הספרים משלים את הסדנה, ולא מקביל לסדנה. את תקבלי בספרים הרבה מידע מפורט [למשל, בספר הקניות] שבסדנה לא התייחסנו אליו כדי לא להעיק ברשימות ופרטים.

 אני רוצה לקנות את הספר לבת שלי!

את יכולה לקנות את הספרים כמתנה לזוג צעיר, לכלה ולאם טרייה שמתחילה להתמודד עם שלל מטלות שעד כה היו בשליטה וכעת מתחילות לדרוש ניהול מורכב יותר.

לרכישת הספרים – פנו לעמוד התשלום המאובטח.

הקפידו לכתוב את הכתובת בצורה מדויקת כדי שהספרים יישלחו בהצלחה

הספר - קל, טעים ובריא

מטבח בריא בלי תירוצים

הספר - מתוקים ובריאים

לכל מי שרוצה לדעת איך לשלב מתוקים בריאים בתפריט היומי!

השארו מעודכנים

הצטרפי לקהילה שלי וקבלי באופן קבוע מתכונים וכלים שיעזרו לך להפוך את האכילה הבריאה לשגרה שלך בקלות ובהנאה.

תודה על הרשמתך

כל הזכויות שמורות לגלית שלגי 2020