משלוח חינם מעל 349 ש”ח

להתאהב בעצמך מחדש מסר ליום האישה

דיאטות מעולם לא עבדו וגם לא יעבדו כי הן מבוססות על שנאה עצמית.  הדרך היחידה לחיות בריא או לרזות היא רק באמצעות אהבה עצמית, טיפוח אישי, לדעת להכין אוכל בריא ושמח ולחגוג את החיים.

עולם הדיאטות הרגיל, הוא עולם אכזר כי הוא יוצא מתוך נקודת הנחה שהגוף שלך לא בסדר ואת לא בסדר. הוא מבוסס הרבה פעמים על אשמה, ייסורי מצפון, ספירת קלוריות והרעבה עצמית. אם לא הצלחת לעמוד ביעד, את מרגישה שנכשלת. בעיני, זה לא נקרא לאהוב את עצמך.

בתכניות שלי אני מלמדת בדיוק את ההיפך.אני מלמדת איך לתכנת מחדש את החשיבה העצמית שלנו, להשקיע בעצמנו בארוחות טובות, איך לאכול בצורה מאוזנת, איך להקשיב למה שהגוף מספר לנו, להבין מה הוביל אותנו למצב שבו אנחנו נמצאים, זו בעצם הזמנה להתאהב בעצמנו מחדש.

למה אנחנו מנסים אבל לא מצליחים לאכול בריא?

כמעט לכולנו זה קורה מתישהו, בוקר אחד אנחנו מתעוררים,  ופשוט נואשים להרגיש ולהיראות טוב יותר בגוף, בעור הפנים ובחיים שלנו. מאותו הרגע המסלול השגרתי הוא לבחור בתכנית כלשהי שמבטיחה תוצאות מהירות אם נציית לכל החוקים. אז אנחנו נרשמים לתכנית לטווח קצר, ממלאים את עגלת הסופר במצרכים בריאים ונשבעים שהשבוע נבשל לעצמנו רק ארוחות בריאות עם אפס קלוריות, נשתה שייקים ירוקים וננעל את המתוקים בארון.

אבל בואו נודה בזה: אי אפשר להפסיק עם מתוקים לכל החיים, ואי אפשר להזמין רק סלט בכל האירועים החברתיים ואי אפשר כל החיים לספור נקודות.  החיים קצרים מדי ולפעמים בא לנו ליהנות, לפנק את עצמנו. ואז יש את רגע השבירה, ולאחריו התסכול, האכזבה השנאה העצמית וחזרה לאורח החיים הקודם. זו הסיבה שדיאטות לעולם לא יעבדו. דיאטות הן זמניות והן מביאות לתוצאות זמניות.

הגיע הזמן להיפרד מעולם הדיאטות

לחיות בריא באמת, לא קשור לכוח רצון, למוטיבציה סיזיפית, לחוקים נוקשים או לעשות את הדברים בצורה מושלמת. להצליח לחיות בריא בעיקר קשור למערכת היחסים שלך עם אוכל, עם איך שאת מדברת עם עצמך, לומדת ומקשיבה לגוף שלך.

"תגידי לי מה את אוכלת ואני אגיד לך כמה את אוהבת את עצמך". רוב מי שמגיע אלי עם גוף לא מטופל ומוזנח מעודף ג'אנק, אני יודעת שהסיפור האמיתי הוא חוסר הערכה ואהבה עצמית. כי כשאני לא אוהבת את עצמי אני פשוט אוכלת רע, כי אני מרגישה רע".

"לכן כדי להצליח להרגיש טוב ולהראות טוב, הנושא של ירידה במשקל לא צריך להיות המטרה, כי זה לא יעזור. קודם כל צריך לשנות את החשיבה בקשר לגוף, להיפרד מעולם הדיאטות ולעבור לאכילה בריאה.

לחיות בריא זה לא עונש, זו חגיגה

לאורך החיים למדנו הרבה נושאים, אבל אף אחד כמעט לא מלמד אותנו בצורה מסודרת על הגוף שלנו או על האוכל שאנחנו אוכלים. אני מזמינה אנשים להכיר את הגוף לאהוב את הגוף, להשקיע בו, לטפל בו, כאילו הוא היה האוצר הכי יקר לך. לאכול בריא זה לא צריך להיות עונש, להיפך זו חגיגה. כשאת משקיעה בעצמך, אוכלת ארוחה טובה בריאה ומזינה כי את  מעריכה את עצמך ואת הגוף שלך!

אוכל  מחובר לכל כך הרבה רבדים בחיים שלנו: ליחסים שלנו, לאנרגיה שלנו, למצב הרוח שלנו, לסבלנות שלנו, לביטחון שלנו, לכוח שלנו, ולאיך שאנחנו חיים את החיים שלנו. כדי להצליח, חשוב מאד קודם כל לפתח מערכת יחסים חיובית עם האוכל, עם עצמנו ועם החיים  כדי שבאמת ניתן יהיה לחולל שינוי בגוף. בין אם המדובר ברצון לרזות או בין אם מדובר ברצון להרגיש טוב יותר מבחינה בריאותית.

מי אמר שאי אפשר לאכול עוגות ולרזות…
כמה פעמים הרגשת ייסורי מצפון בגלל שהרשית לעצמך ליהנות מפינוק מתוק ככה סתם בלי סיבה? ולמה? בגלל שמישהו אמר שאסור לך כי את בדיאטה?
בגלל שהגורו שלך אמר.ה לך שאסור?
כי גרמו לך להאמין שאם חלילה תכניסי איזשהו מתוק לגוף שלך- הלך עלייך?
בגלל הטרנדים הבריאותיים סביבך?
האמת היא שאת לא באמת צריכה סיבה לאכול מתוקים. אבל יש כאלה שיסתכלו עלייך בפליאה על זה שאת מרשה לעצמך. על זה שאת טובה לעצמך.
אז אם יש לך לפעמים "חשק" למתוק אבל את מרגישה ייסורי מצפון ופחד רק מהחשבה על זה, יש לי חדשות טובות עבורך.
אכילת קינוחים לא אומרת שאין לך שליטה עצמית. זה רק אומר שאת יודעת הכי טוב מה את רוצה. שאת קשובה לגוף שלך, ושאת מכבדת את התשוקות והרצונות שלך.
אני לא מאמינה בדיאטות ובחוקים נוקשים שאומרים לך מה אסור ומותר. אני מאמינה בגישה חיובית. באהבה עצמית.
בהנאה מאוכל.
בלהפוך את האוכל לכוח בחיים שלך במקום להפוך אותו לאויב או למשהו שאת צריכה לפחד ממנו.
את יכולה להימנע ממתוקים, משוקולד, ממזונות שאת אוהבת שבוע, חודש, שנה. אבל לכל החיים?! זה רק ישאיר אותך במעגל הדיאטות, בחשיבה עצמית שלילית על עצמך ובסבל.

עוגה טעימה ובריאה שאוכלים בתוכנית האונליין: פשוט לאכול בריא

זו הגישה החיובית שלי על מתוקים:
1- הם מכניסים אותך למצב רוח טוב. ולא משנה אם יגידו לך שזו אכילה רגשית. כי זה כל הענין עם קינוחים: הם שם כדי שתוכלי ל"זלול" מהם ביום "רע" ולו רק כדי להרגיש שנשארה עדיין תקווה בעולם!
שום דבר לא יכול לספק לך יותר הנאה מאשר לאכול את הקינוח האהוב עליך. וההרגשה הזו חשובה כל כך! כי מה שבטוח גישה של הכחשה ומלחמה מההנאות הפשוטות האלו יכולה בטווח הארוך לגרום לך לתסכול ולהרגשה שאת לא ראוייה להן. במיוחד לאנשים כמוני שקינוחים זה משהו ממש אהוב.

2. הנאה היא חלק מהענין. כשאת מרשה לעצמך ליהנות ממתוקים, תגלי מהר מאוד שאת לא צריכה הרבה כדי לספק את התשוקה אליהם.
ה"אסור" רק גורם לתשוקה גדולה יותר ולמלחמה תמידית עם עצמך.
כשאת משלבת מתוק בריא באופן קבוע בשגרה שלך, החשק למתוק יורד וזו הדרך הכי קלה לשגרת חיים בריאה!

3. תאמיני או לא, מתוק בריא עוזר בשמירה על המשקל!
מחקרים מראים שאנשים ששילבו בבוקר מתוק בריא הצליחו לשמור על המשקל לטווח ארוך יותר מאשר אנשים שנמנעו מקינוחים והתבססו על תזונה עשירה בחלבון.
מזמינה אותך ליהנות ממתוקים בריאים בתפריט היומי בלי ייסורי מצפון! "להראות טוב מתחיל בלהרגיש טוב".

פשוט לאכול בריא- תוכנית אונליין

לסדנת האונליין שלי פשוט לאכול בריא ללחוץ כאן 

המתוקים הבריאים של גלית שלגי עם משלוח עד הבית 

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן